Blogy

Jak jsem zdobil dort
Jak jsem zdobil dort
Je pátek pozdě večer. Zítra má náš Míša narozeniny. Je bezpodmínečně nutné ještě dokázat vytvořit z cukrářských surovin velký obličej Spidermana na dort. Je to věc největšího významu. Velké drama právě začíná...
Tajemství hudební improvizace
Tajemství hudební improvizace
Naprosto přirozenou a zábavnou cestou se může na hudební nástroj naučit hrát skoro každý bez cizí pomoci. Improvizace se vůbec nemusí složitě učit a trénovat. Jak? Podělím se s vámi o to tajemství.
Brouk, na jehož krovkách kvete celý vesmír
Brouk, na jehož krovkách kvete celý vesmír
Představte si, že existuje naprosto jednoduchý matematický výpočet, jehož výsledkem je tajemný graf, který v sobě obsahuje nekonečně komplikovaný vesmír tvarů. Tvarů, které jsou v přírodě všude okolo nás a které jsou uložené hluboko v našem podvědomí.
Jak probíhá výpočet mandelbrotovy množiny
Jak probíhá výpočet Mandelbrotovy množiny
Budete potřebovat čtverečkovaný papír, kružítko, obyčejnou kalkulačku, tužku a gumu. Pokud nemáte čtverečkovaný papír nebo kružítko, stačí vám tiskárna u počítače (přichystal jsem pro vás šablonu v PDF) a pokud nemáte kalkulačku, můžete použít Excel (nemusíte ho vůbec umět, stačí si opět stáhnout šablonu).
Jak jsem se dostal k hudbě
Jak jsem se dostal k hudbě
Přečtěte si příběh o tom, jak jsem dlouhé roky hrál tajně na piano jen sám pro sebe a jak se mi změnil život, když jsem se rozhodl nenechat si to pro sebe a podělit se s lidmi o hudbu, která skrze mě proudí.
Jak jsem se dostal k malování
Jak jsem se dostal k malování
K malování na tabletu jsem se dostal vlastně úplně náhodou, ale byla to náhoda, která mi změnila život a přinesla do něj krásný nový koníček. Přečtěte si, jak se to všechno seběhlo...
 

Facebook

Bude mi ctí, když se se mnou spojíte na Facebooku:

otevřít Facebook   ►